06035F333KAT2A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    06035F333KAT2A
  • Производитель
    AVX Corporation
  • Описание
    AVX Corporation 06035F333KAT2A Capacitance: 33NF Capacitor Dielectric Type: CERAMIC MULTI-LAYER Series: 06035F Temp,: ROHS COMPLIANT Temp, Op. Max: 150(DEGREE C) Tolerance,: 10% Tolerance, -: 10% Voltage Rating, Dc: 50V